SALMING Viper 3 Junior Shocking Orange

Sportovní obuv

-34 %2999,-

SALMING Viper 3 Junior Shocking Orange

  • SALMING Viper 3 Junior Shocking Orange 0

dostupnost: SKLADEM

objednám do 11:00 hzboží dostanu zítra - 29.9.2023

Velikost : UK 4.5 / EU 37.1.3

+ -
1990,- Kč

Cena bez DPH 21%: 1644,63 Kč

Viper 3 Junior Orange

Salming Viper Junior jsou juniorské sálové boty s nízkým profilem charakterizované excelentní stabilitou. To nejlepší z našich odborných poznatků o halových botách je napěchováno právě do tohoto modelu.

Pokud patříte ke spokojeným uživatelům modelu Race, tak určitě poznáte, že Viper jsou nižší a mají méně polstrování v oblasti špičky. To umožňuje lepší vnímání povrchu a zároveň jsou boty lehčí, s prodyšnějším svrškem. Konstrukce bot se nechala inspirovat originálními běžeckými botami Salming, ze kterých si Viper přebraly třívrstvý svršek s unikátní technologií ExoSkeletonTM, která drží chodidlo ve správné pozici při všech náročných pohybech. Obratnost, rychlost, nízký profil – Viper.

Na botě je použit systém T. G. S. 62/75°, kdy vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75°. Zbylých 38% podrážky směrem ke špičce, díky použitým materiálům, naopak podporuje odrazovou fázi a rychlé změny směru.

Podrážka RunLite™ je ze vstřikovaného vysoce odolného materiálu EVA, který vytváří pohodlí pro nohu a zároveň umožňuje dobře vnímat povrch. Podrážka je lehká a flexibilně reaguje na různé typy povrchu již při prvním dopadu.

Rychlé zastavení pohybu chodidla do strany může mít za následek podvrtnutí kotníku. Jednotka LMS+ je navržena s 11° náklonem tak, aby riziko tohoto zranění co nejvíce snižovala.

Všechny naše vynikající technologie spojuje nově vyvinutý gumový mateirál XR110, který je použit na podrážce bot.

Sklon obuvi od paty ke špičče je pouhých 7mm, což je u sálové obuvi nevídaný prvek, i v tomto ohledu se sálovky od Salmingu inspirují její běžeckou odnoží.

BAREVNÁ KOMBINACE: Oranžová

VELIKOSTI: Euro 36 2/3 - 40 ; UK 4 – 6,5

HMOTNOST: Přibližně 230g (ve velikosti Euro 38)

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky SALMING Viper 3 Junior Shocking OrangeVelikostní tabulky SALMING Viper 3 Junior Shocking OrangeVelikostní tabulky SALMING Viper 3 Junior Shocking Orange

cena:

Vybrat pouze: