SALMING Kobra 2 Shoe Men

Sportovní obuv

SALMING Kobra 2 Shoe Men

  • SALMING Kobra 2 Shoe Men 0
  • SALMING Kobra 2 Shoe Men 1
  • SALMING Kobra 2 Shoe Men 2
  • SALMING Kobra 2 Shoe Men 3

objednám DNES 17.6.zboží dostanu 19.6.2019

dostupnost: Připraveno k odeslání

Velikost:

+ -
3699,- Kč

Cena bez DPH 21%: 3056,85 Kč

SALMING Kobra 2 Shoe Men Limoges Blue/Blue Atol

Pánské sálovky Salming Kobra 2 jsou nástupci velice úspěšných sálovek Kobra.

Sálovky Salming Kobra 2 jsou skloubením nízké hmotnosti, odpružené podrážky a stability, které se krátce po jejich uveřejnění staly nejoblíbenější sálovkou značky. Druhá generace přináší nový tlumící materiál v podrážce - Rebound ERF (Energy Return Foam), která ještě více pomáhá s přenosem sil z dopadu do odrazu. V oblasti paty je do podrážky vložen polštářek z nového materiálu SoftFOAM, která tlumí o 70% více nežádoucích nárazů oproti starší výplni z EVA hmoty. Na svršku boty byly odlehčeny vyztužené části.

Wrap Around System Design (WAS Design)
Abychom zajistili obratnost a stabilitu této boty při zachování její nízké hmostnosti jsme vyvinuli zadní konec podrážky tak, že přesahuje až nad oblast paty a obepíná tak celou oblast paty. V kombinaci s LMS+ 8° a skvěle zabudovanou technologií ExoSkeleton se jedná o vysoce stabilní model, který skvěle padne.

ExoSkeleton
Speciální konstrukce svršku boty – vnější kostra stabilizuje chodilo při pohybech do stran a snižuje tak tlak na MTP klouby (metatarzofalan­geální klouby). Je důležité udržet nohu stabilní především v měkkých částech chodidla, kde je při prudkých změnách směru vyvíjen na tuto část nohy velký tlak – vysoká pravděpodobnost zranění.

LMS – Lateral Movement Stabilizer
Speciální odlehčená dvojitě zakřivená jednotka integrovaná do středu podrážky. Jejím úkolem je podpora nohy při rychlých a nečekaných pohybech chodidla do stran.

LMS Plus 8° + RollBar technology
Rychlé zastavení pohybu chodidla do strany může mít za následek podvrtnutí kotníku. Jednotka LMS+ je navržena s 8% náklonem, tak aby riziko tohoto zranění co nejvíce snižovala.

Zaoblená vnitřní hrana podrážky umožňuje vyšší naklonění chodidla dovnitř a snižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tím odraz nohy z extrémnějších poloh a zároveň snadnější pohyb nohy do pozice, která je obvyklá při nízkých postojích při hraní florbalu či squashe.

Recoil Midsole + Recoil R heel insert
Tlumící vrstva bot je vytvořena z nové směsi materiálů, která nese název RECOIL™. Tato směs materiálů dokáže výborně absorbovat negativní síly při dopadu a zároveň výborně využívat energii do každého odrazu. Recoil R™ – Recoil Reduction – technologie na podporu tlumení velkých nárazů, které působí na patu při prudkých změnách směru a při každém došlapu.

HexaGrip
Zcela nová technologie použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Adder. Podrážka je vyrobena ze speciální směsi HX120, která v kombinaci se vzorkem Salmings HexaGrip™ zajištujě neobvyklou přilnavost na všech typech povrchů.

T.G.S. 62/75° Torsion Guide System. Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Za touto baletní čárou jsou boty X-factor naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 pracuje se všemi fázemi, kterými chodidlo prochází při běhu. Při dopadu ta správná část boty tlumí náraz a pomáhá stabilizovat, následně se podrážka ohne v přesně správném místě a materiál v přední části stimuluje odraz. To vše při jediném dopadu nohy na zem.

Drop: 8 mm
Profil podrážky: 22 mm pod patou, 14 mm pod špičkou
Vnitřek podrážky: Recoil™ ERF + SoftFOAM™
Podrážka: HexaGrip™
Svršek: Síťovina
Velikosti: UK 6.5 - 13.0, EU 40 2/3 - 49 1/3
Dle pohlaví: Unisex
Barva: Limoges Blue/Blue Atol

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky SALMING Kobra 2 Shoe Men