ZONE SUPREME AIR Curve 1.5° 31 pink/neon yellow 80

Florbalové hole

ZONE SUPREME AIR Curve 1.5° 31 pink/neon yellow 80

  • ZONE SUPREME AIR Curve 1.5° 31 pink/neon yellow 80 0

objednám DNES 22.3.zboží dostanu 26.3.2019

ZahnutíDélka v cm80 (90)

+ -
1539,- Kč

Cena bez DPH 21%: 1271,83 Kč

Florbalová hůl Zone Supreme Air Curve 1.5° F31 je novinka na sezónu 2017/2018.

Hůl patří do řady velmi lehkých holí AIR CONCEPT. Kombinace lehké tyče, odlehčené čepelí Air Soft Feel a lehké omotávky AIR, která přináší jedny z nejlehčích holí na trhu s perfektním vyvážením.

Hůl je vyrobena z pevného a zároveň lehkého karbonu. Tvrdost hole je 31mm a je na ni použita technologie Curve 1,5

CURVE 1,5 - průhyb tyče neboli "curve" je velkou výhodou při příjmu míčku, kdy je zachována velká výška čepele a tím míček nepřeskočí. Dále pak dobře střílí (lépe zvedá míček) a razantněji nakopne pří všech druzích střelby míček a tím ho zrychlí. Nevýhodou se může zdát že díky "curve "může hokejka přestřelovat bránu, to lze opravit vhodnou technikou střelby. Stejné platí pro sehrávku. Zásadní výhodou je práce hokejky s míčkem. Výrazně podporuje techniku a to vynikající kontrolou míčku. Z tohoto důvodu a zesílení razantnosti střelby se k této technologii hráči rádi vrací.

Na holi je použita odlehčená omotávka Zone Air, která je super lehká, výborně přilnavá a perfektně saje pot.

Hůl Zone Supreme Air Curve 1.5° F31 je osazena středně tvrdou čepelí Zone Supreme. Čepel Zone Supreme se těší stále veliké oblibě a to díky univerzálnosti. Ideální geometrie pro všechny druhy střelby. Žádná z druhů střel úplně nevyniká, ale drží si ideální nadprůměr výkonu a tvrdosti pro všechny druhy střel a techniku. Jedná se o ve Švédsku velmi oblíbenou čepel rovnějšího typu. Je potřeba se s ní naučit hrát a pak ji budete milovat. Nedoporučujeme ji hráčům, kteří převážně používají střelu tahem.

Florbalová hůl Zone Supreme Air Curve 1.5° F31 je vyráběna v délce 80, 87 a 92 cm s kulatým držením.

Tato hůl je schválena mezinárodní florbalovou federací a je opatřena certifikací IFF. Florbalovou hůl lze bez problému používat na všech oficiálních soutěžích ČFbU.

Tvrdost31 flex
Drženíkulaté
Materiál shaftu100% karbon
ČepelSupreme Medium
OmotávkaAir grip
IFF certifikaceano