SALMING Hawk RE Flex 27

Florbalové hole

-26 %1699,-

SALMING Hawk RE Flex 27

  • SALMING Hawk RE Flex 27 0

dostupnost: SKLADEM

objednám do 11:00 hzboží dostanu zítra - 29.9.2023

dostupnost: dočasně vyprodáno

Délka hole:

Strana hole:

+ -
1249,- Kč

Cena bez DPH 21%: 1032,23 Kč

SALMING Hawk RE Flex 27

Florbalky Hawk RE Flex jsou nástupcem florbalek se shafty Composite. Tato varianta v tvrdosti 27 je oblíbená většinou české populace. Pro letošní rok jsou tyto shafty osazeny velmi oblíbenou čepelí Hawk.

Florbalka s tvrdostí 27 již patří mezi středně tvrdé, které doporučujeme pokročilým hráčům. Čím vyšší číslo tvrdosti florbalky, tím měkčí shaft. Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

  • Technologie shaftu

Re-Flex

Speciální směs skelných vláken materiálu composite zajišťuje vysokou odolnost shaftu a dlouho životnost.

  • Čepel

Salming Hawk

Čepel Salming Hawk je předzahnutá čepel s tenčím rámem. Samotná čepel vyniká především svou strukturovanou forhendovou částí, která je po celé své ploše vroubkovaná. Toto vroubkování vylepšuje kontrolu míčku na čepeli a zamezuje nechtěnému roztáčení míčku při střelbě nebo přihrávce zpoza těla.

Na špičce naleznete Claw - tzv. dráp čepele Salming Hawk (překlad jestřáb či sokol), se kterým budou všechny kličky a stahovačky ještě rychlejší a přesnější. Salming Hawk má zesílené prostřední žebro, které zamezuje nechtěnému kroucení čepele při její zatížení.

Na vývoji této čepele se podíleli krom jiných i naši ambasadoři Robin Nilsberth a Rasmus Sundstedt.

Endurance™

Materiál Endurance je označován jako středně tvrdý. Je standardně používán na většině modelů Salming a patří k nejoblíbenější variantě mezi hráči. Pokud tedy nevíte, jaký materiál čepele vybrat, tak tímto určitě chybu neuděláte. Nevídaná odolnost, nízké tření a fantastické herní vlastnosti. Tento materiál doporučujeme jako univerzální.

  • Grip

Omotávka TriTec

Základní model florbalové omotávky s hladkým povrchem, která se používá na levnějších modelech.

Zahnutí
Tvrdost (flex)
Materiál shaftu
cena:

Vybrat pouze: